Site logo

Kefken Gençlik Kampı

Kefken Gençlik Kampı Başlıyor! 


Beyoğlu Belediyesi olarak her yıl düzenlediğimiz Kefken Gençlik Kampımız bu yılda devam ediyor.
Beyoğlu’ndaki gençlere her yaz tatil ve kamp imkânı sunduğumuz Kefken Gençlik Kampımız’da öğrencilerimiz, sportif ve kültürel etkinliklerimizle hem eğleniyor hem öğreniyor.
Gençlerimiz yeni arkadaşlıklar edinerek sosyalleşmelerine de katkı sağlayan yaz kampımızda eğlenceli eğitim programıyla bu yaz tatileriniı dop dolu geçirecek. Kampımızda branşlarımız, sportif ve sanatsal olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Sportif branşlar; Futbol, Voleybol, Geleneksel Çocuk Oyunları, Basketbol, Yüzme, Badminton, Masa Tenisi, Satranç. Kamp içinde, öğrencilerimizin boş zamanlarını değerlendirmesi için orman içi minyatür oyun alanları, bedensel aktiviteleri gerçekleştirecekleri 800 metrekare kullanımlı futbol sahası, 200 metrekare kullanımlı yüzme havuzu, standartlara uygun voleybol ve basketbol sahaları, badminton sahası ve bir de amfi tiyatro yer almaktadır. 

Kampımıza ulaşım ve konaklama belediyemiz tarafından karşılanırken öğrencilerimiz alanında uzman antrenörler eşliğinde hem eğlenip hem de öğrenecekler.
Bu yaz tatilini her zaman ki yaz tatilinizden daha iyi geçirmek isteyen tüm gençlerimizi yaz kampımıza bekliyoruz.

Kayıt için;