Site logo

Beyoğlu Spor Şenliği Balon Futbolu Turnuvası Başlıyor! 

Beyoğlu Spor Şenliği Balon Futbolu Turnuvası Başlıyor! 


Beyoğlu Belediyesi ve Beyoğlu Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile ortak düzenlediğimiz gençlerimizin kıyasıya mücadele edeceği ödüllü Balon Futbolu Turnuvası, 9 Mart Cumartesi saat 13.00’de Hasköy Spor Tesisi Basketbol Sahası’nda gerçekleşecek. 

Beyoğlulu gençler son dönemin popüler etkinliklerinden biri olan Kuralları futbola benzeyen ancak bazı yönleri futboldan ayrılan balon futbolun amacı eğlenmek. 


16 yaş üzeri tüm sporcularımızın katılabileceği turnuvamız 9 Mart Cumartesi günü saat 13.00’de Hasköy Spor Tesisimizde gerçekleşecek.

Balon Futbolu Turnuvada dereceye giren ilk üç takım Flyzone’na gidecek. 


Kurallar: Bir takım, 1 kaleci olmak üzere toplam 4 oyuncudan oluşur. Oyuncu değişikliğinde sınırlama yoktur. Top orta saha noktasına konduktan sonra iki takım ceza sahasından aynı anda topa koşarak oyun başlar. Tüm taç atışı, serbest vuruş, köşe ve cezalar ayak ile yapılır. Oyuncu değişiklikleri orta saha çizgisi hizasından yapılır. Minimum 16 Yaş olması gerekiyor. Maçlar 5 dakika ve 2 setten oluşmakta. Katılacak kişiler 1.50 cm boyundan uzun olmalıdır. Kilo Sınırlaması yok.

Kayıt için: https://forms.gle/2bevn96VZzRWtPCC9